استفاده از خدمات این سایت با پذیرفتن شرایط ذیل و قوانین اعلام شده امکان پذیر می باشد. لذا استفاده از خدمات این سایت و یا ثبت نام در سایت به منزله پذیرش شرایط و قوانین سایت می باشد.

– با وجود اینکه در تایید آگهی‌ها ، نهایت دقت صورت می گیرد ولی به هیچ وجه تعهد و یا مسئولیتى در قبال آگهی‌های درج شده در این سایت به عهده ما نمی باشد.

– استفاده و جستجوی شما در سایت با مسئولیت شخصى شما صورت مى‌گیرد و تعهد و مسئولیتی در قبال خسارات مستقیم ، اتفاقى ، تبعى ، غیر مستقیم و کیفرى ، ناشى از دسترسى و استفاده شما از سایت به عهده ما نمی باشد.

– آگهی‌ها در سایت، توسط اشخاص و شرکت‌هایی درج می‌شوند که هیچ نوع رابطه‌ حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

– وب سایت ، جهت نمایش آگهی‌ها چه به صورت عادی و چه به صورت ویژه، قرارداد و یا تعهد نامه‌ای با آگهی دهندگان منعقد نمی‌کند. مطالب مندرج در آگهی‌ها ممکن است توسط آگهی دهندگان بصورت مداوم تغییر کند و یا به روز شود.در این زمینه هیچگونه تعهد و یا مسئولیتى به عهده ما نمی باشد.

– هرگونه مطلب از جمله آگهی، تصویر ، پیام و غیره که به سایت ارسال مى‌گردد با مسئولیت آگهی دهنده غیر محرمانه و غیر قابل تملک تلقى شده و به معنای قابل نشر بودن می باشد .

– هر گونه پیام، آگهی و یا تصاویری که به این سایت ارسال می گردد، و یا کاربری های ایجاد شده، در هر زمان که مخالف قوانین ، ضوابط و مصلحت تشخیص داده شود حذف می گردد.

– هیچگونه تعهد و یا مسئولیتى در قبال مطالب و فعالیتهای سایتهایی که لینک آنها در این سایت قرار دارد به عهده ما نمی باشد.

– قوانین جمهوری اسلامی ایران بر تعبیر، تفسیر، اجرا و تأثیر این توافق نامه حکم خواهند بود.

– قوانین و شرایط استفاده از خدمات این سایت گاهاً آپدیت می گردد لذا پیشنهاد می گردد هنگام استفاده از این سایت این موارد مطالعه گردد.

رعایت کلیه قوانین عمومی و عرف در کشور ایران ( مانند موارد زیر) جهت تایید آگهی لازم است.

آگهی نباید موجب توهین به ادیان ، آداب ، رسوم ، قومیتها ، لهجه ها و گویشهای مختلف شود .

در آگهی یک کالا و یا خدمات خاص نباید تلویحاً و تصریحاً کالا و یا خدمات مشابه دیگر نفی شود.

آگهی نباید تولیدات داخلی را بی ارزش نماید.